Półmaraton Górski „Z flagą na Trójgarbie”

Print

Tegoroczna edycja „Półmaratonu Górskiego z flagą na Trójgarbie” odbędzie się 02.05.2017r. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem. Zeszłoroczny Półmaraton pokazał, że biegi górskie cieszą się coraz większą popularnością.

Organizatorzy półmaratonu: Gmina Czarny Bór i Gmina Stare Bogaczowice (Dolny Śląsk – okolice Wałbrzycha), zaplanowali dwie trasy:

– „Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie” – 26km

– „Górska Dycha pod Trójgarbem” – 8km

Tym razem bieg wystartuje ze stadionu sportowego w Witkowie (gmina Czarny Bór), gdzie będzie znajdowało się również biuro zawodów. Ci, którzy zdecydują się na dłuższą trasę, będą mieli do pokonania 26km odcinek prowadzący przez szczyt Trójgarbu. Suma przewyższeń wyniesie blisko 700 metrów. Krótsza trasa liczy 8km i biegnie przez „Skrzyżowanie Siedmiu Dróg”.

[youtube RT-3nRfj5S0 nolink]

Udział w majowym Półmaratonie może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat. 16 i 17-latkowie potrzebują pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

– Warto zapisywać się na bieg już teraz, nie tylko ze względu na ograniczoną ilość miejsc, ale także na wysokość opłaty startowej, która do 15 kwietnia wynosi tylko 30 złotych. W terminie 16–30 kwietnia start kosztuje 50 złotych, a w dniu zawodów 80 złotych.

Regulamin zawodów > Półmaraton z Flagą 2017 – Regulamin

Dla uczestników zawodów będzie dostępna koszulka techniczna w promocyjnej cenie 20 zł. Doceniając wysiłek wszystkich uczestników biegu, organizatorzy nagrodzą nie tylko najlepszych. Każdy sportowiec otrzyma medal i zestaw gadżetów. Po biegu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Link do zapisów > http://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=2939

Slavo 65

Możesz również polubić…