Bieganie Metodą Danielsa

biegacz-mały3 Szperając w sieci za materiałem dotyczącym treningu biegowego, trafiłem na ciekawy opis elementów treningowych opracowany na podstawie treningu biegowego metodą Jacka Danielsa.

Podaję link do artykułów na blogu (Trening biegowy według Jacka Danielsa cz.1 i 2)  http://800m.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?132723

Prezentuję również krótki opis książki „Bieganie Metodą Danielsa” ze strony empik.com

Książka uznawana za najlepszy podręcznik treningowy dla biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania startujących na dystansach od 800 metrów do maratonu. Co stanowi o wyjątkowości tej książki? Unikatowe podejście do trenowania, za którym kryje się kilkadziesiąt lat badań naukowych oraz doświadczeń trenerskich. Jack Daniels wytrenował 30 indywidualnych mistrzów USA w biegach na różnych dystansach. Uznawany jest za najlepszego amerykańskiego trenera biegowego. Jack Daniels stworzył metodę, według której trenują nie tylko jego bezpośredni podopieczni, ale dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Dzięki niej biegacze bez problemu mogą układać własne programy treningowe dostosowane do ich indywidualnych możliwości.

Poniżej prezentacja książki ” Bieganie Metodą Danielsa” wydawca: Inne Spacery; cena 45,50zł w sklepie empik

Możesz również polubić…