easymove.com.pl – razem do celu!

eastmove-duze-logo

Portal easymove.com.pl powstał z myślą o sportowych maniakach jak i tych dopiero zaczynających swoja sportowa przygodę. Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na rożnego rodzaju zawodach i treningach, a nie mają czterech kółek żeby dotrzeć do celu.

To serwis dla tych, którzy zamiast siedzieć na kanapie wolą sportowe wyzwania.
Nie raz jechałeś sam na zawody przez pół kraju i nie miałeś się do kogo odezwać? A może korzystając z komunikacji zbiorowej straciłeś cały dzień na przesiadki? Dzięki portalowi easymove.com.pl może a raczej MUSI się to zmienić
Easymove.com.pl to także ochrona środowiska naturalnego poprzez redukują emisję CO2. A należy pamiętać, że samochody osobowe odpowiedzialne są za produkcję 12% całego CO2.
Co można zyskać? EasyMove.Com.Pl to nie tylko:
1. Zdecydowanie tańsze dojazdy na imprezy sportowe;
2. Integracja pomiędzy zawodnikami;
3. Mniejsza ilość samochodów to wolne miejsca parkingowe;
4. Mniejsza ilość samochodów to ochrona środowiska i redukacja emisji CO2.
ale dodatkowo zaoszczędzisz czas związany z licznymi przesiadkami w komunikacji zbiorowej.
Zaglądajcie do nas i podglądajcie kto i gdzie jedzie jak i czy ma wole miejsca.

Pomysł utworzenia portal EasyMove zrodził się już w pod koniec 2014 roku. Dopiero wyjazd na „3. Białystok Półmaraton” i widok „pustych” samochodów jadących z Warszawy spowodował, że na poważanie zabraliśmy się do roboty. Po powrocie rozpoczęły się prace organizacyjno-twórcze. Pierwszy zarys „strony” pojawił się dokładnie 7 grudnia 2015 r.
Głównym celem i założeniem naszego portalu jest ułatwienie osobom chętnym w podróżowaniu na różnego typu zawody sportowe w Polsce i nie tylko. Każdy wie, że im piękniejsze miejsce na zawody sportowe tym większa „dziura”. Wiadomo ile trudu trzeba włożyć aby dostać się do miejsca przeznaczenia.
Serwis EasyMove.Com.Pl jest pierwszym polskim serwisem skierowanym do uczestników wszystkich masowych imprez sportowych i nie tylko. Celem serwisu jest stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy osobami, które posiadają samochód i dysponują wolnymi miejscami z tymi, które nie mają jak dojechać na dane zawody sportowe bądź trening.

Strona www > http://easymove.com.pl

Slavo65

Może Ci się również spodoba