Rykowisko Ultramaraton! – 4.06.2016

Rykowisko

Kolejna ciekawa impreza w kalendarzu biegowym i zaproszenie na drugą edycję. Przeczytajcie, zerknijcie do swoich planów biegowych, bo może znajdzie się miejsce na następną wielką przygodę:

Witam! Nazywam się Michał Ostrowski i jestem jednym z członków Fundacji RYKOWISKO. Wraz z przyjaciółmi organizujemy już po raz drugi ULTRAMARATON RYKOWISKO na który serdecznie zapraszamy.

[youtube 6qEnqwGEm1s nolink]

Pomysł stworzenia pierwszego ULTRAMARATONU na Mazowszu zrodził się w głowach pasjonatów związanych z płockim środowiskiem biegowym na początku ubiegłego roku. Pierwsza edycja imprezy, utwierdziła nas w przekonaniu, iż obrany kierunek aktywizacji lokalnych środowisk był strzałem w dziesiątkę. Ultramaratończycy z całej Polski zmagali się z trudnym 86km dystansem, a kibice oraz uczestnicy pikniku brali udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Podczas I edycji imprezy, na terenie miasteczka biegowego gościliśmy ponad tysiąc osób, które aktywnie spędzały czas korzystając z atrakcji., min: wspólne treningi karate, piłki nożnej, jogi, czy woltyżerki. Najmłodsi uczestnicy skorzystali z warsztatów artystycznych, strefy zabaw, a także podziwiali wyjątkowe okazy zwierząt z płockiego ZOO. Nadrzędnym celem, który nam przyświecał był cel charytatywny. Dzięki wsparciu sponsorów, oraz ludzi dobrej woli, pomogliśmy Agnieszce, oraz Mateuszkowi – osobom związanymi z płockimi biegaczami. II edycja ULTRAMARTONU Rykowisko, zapowiada się równie atrakcyjnie. W tym roku oferujemy biegaczom dwa dystanse: 100km oraz 50 km, co gwarantuje jeszcze większe zainteresowanie zawodników z całego kraju. Trasy przez nas wytyczone prowadzą szlakami lasów okalających Płock. Również w tym roku, zgromadzone podczas imprezy fundusze zostaną przekazane na cel charytatywny. Zwracamy się z ogromną prośbą o zamieszczenie krótkiego info o naszej imprezie. Chcemy przyciągnąć jak największą liczbę biegaczy i przyczynić się do propagowania biegania i aktywnego stylu życia.

Regulamin, trasa, zapisy: www.rykowisko.org

Fanpage: Rykowisko – fanpage

Slavo 65

Może Ci się również spodoba