Bieg Kreta!!! – 18.04.2015

KB Sobótka

Zawsze wiedziałem, że w Sobótce jest klimat do biegania! Stąd takie wspaniałe inicjatywy jak „Bieg Kreta” czy „Górski Półmaraton Ślężański” i oczywiście imprezy które wcześniej tutaj powstały. Jako Wałbrzyszanin z zazdrością na to patrzę, bo wałbrzyskie środowisko biegowe i nie tylko jest podzielone, ale mimo wszystko coś w moim mieście się dzieje. Niestety na takie duże przedsięwzięcia jak w kilka razy mniejszej Sobótce nie można liczyć. Ale co tam. Nie ma co płakać. Jest Sobótka, Świdnica, Czechy za miedzą i reszta Świata!

Dobrze jest systematycznie przeglądać strony sportowe klubów, zawodów i różnych portali, ponieważ dzieje się! Taką informację znalazłem na stronie Klubu Biegowego Sobótka:

„Planując kalendarz biegowy na przyszły rok nie zapomnijcie o 2. Biegu Kreta! Zapraszam do zapisów już dzisiaj. Na razie tylko dla wtajemniczonych bo w kalendarzu DATASPORT jeszcze nie figuruje. Link do zapisów poniżej. Trasa skrócona o asfaltowy odcinek z Gór Sowich do Sobótki. Tylko 110 km. Start w sobotę 18 kwietnia o godz. 3.00 ze schroniska pod Śnieżnikiem. Trasa przez Góry Bialskie, Złote, Bardzkie i Sowie do Kamionek. Meta przed zmierzchem. Bez supportu, medali, pucharów, koszulek, punktów żywieniowych, kontrolnych, limitów no chyba, że ktoś będzie chciał to wszystko sfinansować. Prawdopodobnie najtańszy bieg w Polsce, tj. za FREE. Postaram się umieszczać tu wszystkie ważne informacje dotyczące biegu. Piszcie zapytania w formie komentarzy żeby inni też widzieli o co biega. Zapraszam. Przemysław Demków.”

Link do zapisów:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1045

I co Wy na to? Dla mnie to za długi dystans, ale na pewno znajdą się prawdziwi miłośnicy biegania, którzy dadzą radę!

Link do pozostałych informacji dotyczących imprezy: http://www.kbsobotka.pl/newsroom/2-bieg-kreta-ruszyly-zapisy

Slavo 65

Możesz również polubić…