IRON RUN – zapisy!

00.biegacz-mały-pieczęć Organizatorzy „Festiwalu Biegów” w Krynicy zapraszają do udziału w zawodach „IRON RUN” czyli pucharze Festiwalu Biegowego dla miłośników, którzy nie boją się biegowych wyzwań i mają niezłą krzepę. Niestety i w tym roku nie zajrzę do Krynicy, ale nabieram coraz większego przekonania do tego, żeby w najbliższym czasie pojechać tam i uczestniczyć w zawodach. Obserwując to, co robią organizatorzy „Festiwalu” doszedłem do wniosku, że powinienem tam być, bo naprawdę nie brakuje im ciekawych pomysłów z których powinniśmy skorzystać. Wracając do IRON RUN – wpisowe wynosi jedynie 50zł, ale tylko dla tych, którzy wpłacą pieniądze do 28 lutego. Od 1 marca wpisowe wynosi o 100 procent więcej! Dlatego warto się pospieszyć. Nikt z nas nie lubi płacić wiele miesięcy wcześniej wpisowego, bo wszystko się może zdarzyć w tak długim czasie. Ale trzeba być optymistą i jeśli komuś pasuje taka rywalizacja, to powinien zarejestrować się, zapłacić najniższe wpisowe i zabrać się ostro za treningi. Bo jest jeszcze sporo czasu, żeby podciągnąć swoje biegowe możliwości.

Na czym polega rywalizacja w IRON RUN?

W ciągu trzech dni biegacze wystartują w pięciu biegach o łącznej długości 60 kilometrów, a wszystko to na niezwykle selektywnych trasach Beskidu Sądeckiego.

Piątek / 6 września – Krynicka Mila i Bieg Nocny
Sobota / 7 września – Życiowa Dziesiątka i Szybka Trójka
Niedziela / 8 września – Koral Maraton

Najciekawsze i najbardziej emocjonujące dla zawodników i kibiców będzie jednak to, że od drugiego etapu tj. Biegu Nocnego wszystkie biegi będą rozgrywane na zasadach biegu pościgowego – zawodnicy wybiegać będą na trasę z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej rywalizacji. Na drugi i każdy kolejny etap aktualnie prowadzący w klasyfikacji kobiet i mężczyzn ruszać będą w specjalnej żółtej koszulce lidera klasyfikacji. Zwycięzcą całych zawodów pucharowych zostanie zawodnik i zawodniczka, którzy uzyskają najlepszy czas łączny we wszystkich pięciu biegach. O nagrodach dla najlepszych nie wspominam, bo to „zarezerwowane” jest dla zawodowców lub zaawansowanych, profesjonalnych amatorów. Dla większości uczestników największą radością i satysfakcją będzie zapewne sam udział w zmaganiach. Posłuchajcie co mówi o „Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego” w Krynicy –  Przemysław Babiarz.

[youtube OCsvGvFzRTY nolink]

Strona festiwalu >>> http://www.festiwalbiegowy.pl

Slavo65

Może Ci się również spodoba